Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Z okazji "Mikołajek", jak co roku, gościliśmy w nasyzm przedszkolu Mikołaja. Dzieci miały okazję zaśpiewać oraz wyrecytować wierszyki. Wraz z Mikołajem uznajemy zatem, że wszystkie nasze przedszkolaki są bardzo grzeczne i w nagrodę opuszczą dziś placówkę
    Relacja 2019-12-18, 18:58 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • W środę (4.12) przedszkolaki miały okazję obejrzeć teatrzyk kukiełkowy o tematyce świątecznej.
    Relacja 2019-12-18, 18:51 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • W czwartek (28.11) w grupie "Pszczółek" odbyły się zajęcia z mamą Helenki, która opowiedziała dzieciom na czym polega zawód dentysty "od kuchni". Mamie Helenki serdecznie dziękujemy za poświęcony czas:)
    Relacja 2019-12-18, 18:46 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • 27 listopada grupa "Motylków" przy pomocy Pani Asi przeprowadzała doświadczenie pt. "Do czego potrzebne jest mydło?", poza zdobyciem wiedzy z tej dziedziny, nasze "średniaki" wykonały również pracę plastyczną polegającą na zaprojektowaniu
    Relacja 2019-12-18, 18:41 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • 25 listopada po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak mógł w tym dniu pochwalić się swoim ulubionym pluszakiem. Zabawę uświetniły tańce oraz konkursy co widoczne jest na załączonych zdjęciach.
    Relacja 2019-12-18, 18:24 | autor: Małgorzata Wasińczuk