Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Przegląd piosenki morskiej

Przedszkolaki z Gdyni przygotowują się do przeglądu piosenki morskiej i turystycznej „Morzem malowane”.
Przegląd odbędzie się już 12 czerwca w Kinie Grom na Oksywiu.

Gdyńskie przedszkola stawiają na promocję piosenki morskiej i turystycznej. Taki też jest główny cel przeglądu „Morzem malowane” i piosenek, które zostaną zaśpiewane przez 5 i 6 latki. Uczestnikami imprezy są dzieci z dwudziestu pięciu gdyńskich przedszkoli.
Koncepcja organizatorów przeglądu zakłada także rozwijanie wrażliwości muzycznej dzieci oraz budowanie więzi rodzinnych z miastem „z morza i marzeń”.
Honorowy patronat nad przeglądem objął Prezydent Miasta Gdyni.
Patronat medialny – Radio Gdańsk.
Wydarzenie to, to także okazja do spotkania i integracji zgłoszonych przedszkoli, wymiany pedagogicznych doświadczeń oraz inspiracja do kolejnych działań.
A dla rodziców chwile dumy i wzruszenia, gdy ich pociechy pokażą swoje talenty na profesjonalnej scenie.
HONOROWY PATRONAT PATRONAT MEDIALNY PREZYDENTA MIASTA GDYNI RADIO GDAŃSK
Konkurs trwał do: 2015-06-12, 23:59