Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Drodzy rodzice, do 31 marca trwa w naszym przedszkolu akcja zbierania nakrętek. Jeśli jeszcze gdzieś w domu leżą niepotrzebne nakrętki od butelek, chętnie je przygarniemy :) Prosimy o zostawianie ich w korytarzu przedszkola lub przekazanie ich bezpośrednio do nauczycielek.
    Komunikat 2018-03-17, 15:12 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • 7 marca dzieci z grupy Motylków miały okazję odwiedzić Muzeum Miasta Gdyni. Razem z przewodnikiem zwiedziły muzeum i dowiedziały się wielu ciekawych informacji o naszym pięknym mieście. Zwiedzanie muzeum okazało się być świetną atrakcją, a dzieci z radością
    Komunikat 2018-03-17, 15:03 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • Szanowni Państwo, w tym roku nasze przedszkole będzie czynne w SIERPNIU. W lipcu przedszkole będzie nieczynne. Przedszkolem dyżurującym będzie Przedszkole nr 51 przy ul. Władysława IV 52. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do ww. placówki na lipiec proszone są
    Komunikat 2018-02-12, 20:25 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • Drodzy rodzice dzieci z gr. II i III. Dnia 21.02 (wtorek) wychodzimy do PPNT na przedstawienie pt. "Kuba i Buba. Koszt 20 zł - płatne u nauczycielek w grupach. Wyjście z przedszkola o godzinie 9.00 - prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci.
    Komunikat 2018-02-12, 20:11 | autor: Małgorzata Wasińczuk
  • Drodzy rodzice dzieci z gr. III Dnia 06.02 (wtorek) wychodzimy do Muzeum Miasta Gdyni. Koszt 10 zł - płatne u nauczycielek w grupie. Wyjście z przedszkola o godzinie 9.15 - prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci.
    Komunikat 2018-01-31, 19:54 | autor: Małgorzata Wasińczuk