GRUPA I - BIEDRONKI

W grupie tej znajdują się dzieci 3 letnie i grupę tę prowadzi mgr Ewa Smyk i dyrektor przedszkola mgr Małgorzata Wasińczuk. Swoją pomocą służy im pomoc nauczycielki – Jolanta Meyer. Nauczycielki w grupie I pracują w godz. 8.00 – 16.00. Sale maluszków mieszczą się na pierwszym piętrze. W małej sali dzieci spożywają posiłki i wykonują różnorodne prace przy stolikach (głównie prace plastyczne), natomiast w dużej sali bawią się. Mają do swojej dyspozycji łazienkę specjalnie przystosowaną do ich wzrostu. Szatnia znajduje się obok. Dzieci, jak tylko pogoda na to pozwala, mają do swojej dyspozycji plac zabaw, który znajduje się w dolnej części ogrodu. Znajdują się tam bezpieczne i dostosowane do wzrostu i możliwości dzieci sprzęty do zabaw. Dzieci chętnie z nich korzystają i czynnie spędzają czas na świeżym powietrzu.